O nas

OD ROKU 1999 ZAJMUJEMY SIĘ PRODUKCJĄ FOLII POLIETYLENOWEJ HDPE WYSOKIEJ GĘSTOŚCI, MDPE ŚREDNIEJ GĘSTOŚCI ORAZ OD 2014 ROKU POLIETYLENOWEJ LDPE NISKIEJ GĘSTOŚCI ZGODNIE Z WYMAGANIAMI NORM ISO 9001, ISO 14001.

 

ZAJMUJEMY SIĘ:

 • Recyklingiem odpadów produkcyjnych własnych i innych firm,
 • produkcją taśm, rękawów i półrękawków,
 • produkcją folii o różnych kolorach na poszczególnych warstwach,
 • produkcją folii trójwarstwowej z dowolną konfiguracją tworzyw PE na każdej warstwie oraz możliwością precyzyjnego dozowania dodatków uszlachetniających,
 • produkcją folii i wyrobów foliowych o zewnętrznej warstwie antypoślizgowej, zaś wewnętrznej umożliwiającej łatwe i szybkie pakowanie,

NASZYMI ODBIORCAMI SĄ:

Zakłady Przemysłowe, Jednostki Samorządowe, Sieci Handlowe, Hurtownie.

Misja firmy

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji opakowań z folii polietylenowej oferujemy Państwu wyroby, które spełniają wysokie wymagania jakościowe przy zachowaniu przystępnych cen.

Technologie

Wdrażana od wiosny 2013 do wiosny 2014 roku technologia recyklingu oparta jest na sortowaniu automatycznym surowca przed procesem jego mycia. Istotne dla środowiska jest zamknięcie układu oczyszczania wody używanej do mycia folii.

Wytłaczanie folii PE następuje metodą rozdmuchu na trójwarstwowych liniach ekstruzji – uzyskany produkt posiada inne własności użytkowe warstwy zewnętrznej i inne w warstwie wewnętrznej.

Obecnie uruchomiliśmy w nowym zakładzie w Krępicach k. Wrocławia technologię recyklingu folii PE oraz produkcję wyrobów z tak wytworzonego surowca.

Polityka jakości

Wszystkie te standardy gwarantują naszym odbiorcom opakowania zgodne z najbardziej surowymi normami jakościowymi i sanitarnymi

Posiadamy atesty i certyfikaty niezbędne w produkcji opakowań artykułów spożywczych.

Produkty

Rodzaje dostępnych worków na śmieci: z taśmą, z taśmą w systemie interleave (bez perforacji), z taśmą do ściągania, z falą do wiązania, worki standardowe, worki rolowane, typu t-shirt, worki na gruz, do selektywnej zbiórki odpadów oraz śniadaniowe rolowane i składane na płasko.

W ofercie znajdują się: rękawy, półrękawy, taśmy, przekładki, kaptury, worki, folie warstwowe, folie koekstrudowane, folie ogrodnicze oraz folie termokurczliwe.

 • 05/15

  Targi PLMA Amsterdam

  W dniach 19-20 Maja 2015 nasza firma prezentuje naszą ofertę na międzynarodowych targach PLMA “World of Private Label” w Amsterdamie

 • 05/15

  Partner rajdu